Gerek çalışanın gerek emeklinin ek ödeme olarak cebini şenlendiren promosyon ödemelerini bankalar, 3 yıl boyunca müşterisini kaybetmemek adına yapıyor. Emekliler için emekli promosyonu maksimum 7.500 TL bandında olurken, bu kapsamda çalışan için ise 10-30 bin TL arasında değişiyor. Çalışan promosyonlarında hangi bankaya maaşın taşınacağına kurum karar verirken, bunun için de çalışanının menfaatine gelen en yüksek teklifi veren banka ile anlaşılıyor. 

Kimi zaman hüsran ile sonuçlanan banka promosyonları kimi zaman da mutlu edecek sonuçlara imza attırıyor. Son promosyon anlaşması Halkbank ile sağlandı. Halkbank anlaşma yapılan kurum çalışanlarına 20.000 TL ödeyecek. 

Özellikle de MEM promosyonları dikkatleri çekmeye devam ededursun Mustafa Kemal Üniversitesi Halkbank ile anlaştıklarını açıkladı. Her çalışana 20 bin TL ödenecek.

Tek Şarta Hanelere 1.900 TL Yardım! PTT'den Sene Boyu Her Ay Alacaksınız Tek Şarta Hanelere 1.900 TL Yardım! PTT'den Sene Boyu Her Ay Alacaksınız

İşte yapılan o açıklama

 Rektörümüz Prof. Dr. Veysel Eren’in girişimleriyle Halkbank ile üniversitemiz arasında promosyon güncelleme anlaşması imzalandı. Tek seferde 20 bin TL ve 3500 Parafpuan olarak güncellenen promosyonların Mart ayı maaşları beklenmeden en kısa sürede personelimizin hesaplarına yatırılması planlanıyor. Afet sonrası süreçte üniversitemiz personeline bir nebze katkı sağlayacak anlaşmanın mimarlarına teşekkür ediyoruz.”

Promosyon ihaleleri devam ediyor

2022 senesinden bu yana gerek emekli promosyonları gerekse de çalışan promosyonları, maaş taşıma işlemleri süregelirken, emekli kendi tercih ettiği bankaya emekli maaşını taşıyıp, istediği promosyondan faydalanabiliyor. ANcak memur ve özel sektör için bu durum biraz daha farklı işliyor. Gerek iş veren gerekse de kurum çalışanının menfaatine uyan banka ile anlaşma imzalıyor.