Kadın erkek hemen herkesin kişisel bakım malzemeleri almak için mutlaka ziyaret ettiği Gratis bazı zaman yaptığı indirimlerle gündeme gelmektedir. Bu kez de yüzde 70 indirim kampanyasını duyuran Gratis şampuandan cilt kremine, diş macunundan ruja varıncaya kadar pek çok ürünü indirimli olarak sunacağını duyurdu. Özellikle Sensodyne Diş Macunu normal fiyatı 168 TL iken 42 TL’ye düşmesi dikkatlerden kaçmadı.

18-24 yaş arası öğrencilere müjde geldi! 7500 TL öğrenci yardımı için e-Devlet başvurusu az önce açıldı 18-24 yaş arası öğrencilere müjde geldi! 7500 TL öğrenci yardımı için e-Devlet başvurusu az önce açıldı

Gratis tarafından sunulan kampanyalar yakından takip edilmektedir. Özellikle kişisel bakımına önem veren kişiler pahalılıktan dolayı alışveriş yapamamaktan şikayetçi olsa da Gratis zaman zaman duyurduğu indirimlerle müşteri sayısını artırmaya devam ediyor. Gratis yüzde 70 indirim ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başardı. Gratis Kart ile yapılacak alışverişlerde uygulanacak indirimlerden faydalanmak için siz de elinizi çabuk tutun. Gratis İndirimli Ürünler konusunda sizler için liste hazırladık. Siz de bu listedeki ürünleri almak için fazla vakit kaybetmeyin.