Emekli maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan alacağına dair taahhüt veren emeklilere promosyon sağlanırken, çalışanların gözü kulağı kurumlardan gelecek açıklamalara çevrildi. Bu kapsamda, kurumlar ile bankalar arasında çalışanlara verilecek promosyonlara ilişkin görüşmeler yapılıyor. Söz konusu görüşmeler neticesinde mutabakat sağlandıkça bakanlıklar, belediyeler, üniversiteler, sendikalar, müdürlükler ve çeşitli kurumlar kamuoyuna bilgi veriyorlar.

11.000 TL Promosyon Verilecek!

Kızılkaya personelinin maaş promosyonu belli oldu. Belediye'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre, İş Bankası ile 11.000 TL promosyon ödemesi için anlaşma sağlandı. Konuya ilişkin yapılan paylaşımda ''Belediye Personelimizin "Maaş Promosyon İhalesi" Yaptığımız Titiz Çalışmalar Sonucunda, Kişi Başı 11.000 TL ile En Yüksek Teklifi Veren, İş Bankası Bucak Şubesinde Kalmıştır. Tüm Personelimize ve İş Bankasına Hayırlı olmasını Dilerim.'' ifadeleri yer aldı.

Emekli Bayram İkramiyesi Yükseliyor! Emekliler Bu Haberi Okuduğuna Çok Sevinecek Emekli Bayram İkramiyesi Yükseliyor! Emekliler Bu Haberi Okuduğuna Çok Sevinecek

Promosyon Duyuruları Gelmeye Devam Ediyor

Çalışanların maaş promosyonlarına ilişkin farklı kurumlardan açıklamalar geliyor. Önümüzdeki süreçte, bankalar ile mutabakat sağlanması durumunda yeni promosyon anlaşmaların duyurulması bekleniyor.