07.06.2018
Künye
İletişim
sanathaber.net Künye Reklam Vermek İstiyorum İletişim YazarlarFüsun Özbilgen

Sanathaber.net kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni

(Gazeteci - Yazar - Editör - Öğretim Görevlisi)

Galatasaray Üniversitesi İleşitim Fakültesi’nde 10 yıl habercilik, internet yayıncılığı, interaktif medya konularında öğretim görevlisi olarak çalıştı. Halen İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nde habercilik ile ilgili yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak eğitim çalışmalarını sürdürmektedir.

İLAD İletişim Araştırmaları Derneği  Genel Sekreteri olarak da iletişim alanındaki eğitim programlarının kalitesinin yükseltilmesi yönünde çalışıyor.

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. TRT,  ANKA Haber Ajansı; Cumhuriyet Gazetesi, Radikal Gazetesi, Posta Gazetesi gibi çeşitli radyo TV ve gazetelerde, dergilerde, muhabir, köşe yazarı, editör, genel yayın yönetmeni, yazı işleri müdürü gibi habercilikle ilgili hemen her alanda görev yaptı.

30 yıllık gazetecilik döneminden sonra 2002 yılında sanathaber.net sanat ve kültür portalını kurdu.

12 yıllık bir kuruluş olan Sanathaber.net web portalı, kurucusu Füsun Özbilgen’in çizdiği genel konsept içinde, yeni bir kadro ile ve yenilenen yüzü ile şimdi büyük bir atılım yapıyor.

Sanathaber.net Türkiye’nin sanat ve kültür ortamını her yönü ile yansıtan ortak bir platform olma özelliğini daha dinamik bir anlayış ve görsel bir zenginlikle web dünyasına sunuyor..

Bizi izleyin, kültür ve sanattan uzak kalmayın.


FÜSUN ÖZBİLGEN'İN YAZILARI...

-HOVARDA KİM ACABA? YA DA ŞEYTAN? | 23.01.2017