07.06.2018
Künye
İletişim
25.12.2003, 11:19:41 Güncelleme : 28.08.2016, 16:22:41

Sanathaber.net 1. yaş gününü sanat dostları ile kutladı...

Gecede sanathaber.net’i tanıtan bir video gösterisi ve sunum yapıldı ve Altın Portakal ödüllü Üç Kulaklı filmi gösterildi.

Sanathaber.net’in birinci yaş gününü kutlaması ve yayın yaşamına yeni atılan www.salyangoz.org dergisi ile Salyangoz Kültür ve Sanat Platformunun tanıtımı İstanbul’da Gazeteciler Lokali’nde yapıldı.

İstanbul’un kültür ve sanat merkezi Beyoğlu’nda, İstiklal Caddesi’ndeki Gazeteciler Lokali’ne, yağmurlu bir akşamda, 2004’ün heyecanı ve ışıklarını da beraberlerinde getiren kültür ve sanat dostları, gecemize onur verdiler.

Türkiye’nin müstesna yazarlarından, gençlerin sevgilisi Hıfzı Topuz, dünya ölçeğinde başarılı konser ve etkinliklerine imza atan Borusan Kültür ve Sanat Merkezi’nin Müdürü Sami Caner ve yönetici kadroları, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Özden Cankaya, İş Bankası, Eczacıbaşı gibi sanat ve kültüre destek veren büyük kuruluşların etkinliklerini kamuoyuna aktaran Grup7’nin başarılı yöneticileri Anna Turay ve Lale Filoğlu ile Grup7 ekibi, Bianet web haber sitesi yönetim kadrosu, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi hocalarından Prof. Nurçay Türkoğlu ve öğretim üyeleri, sanatçı Muammer Ketencoğlu bu güzel gecemize onur veren konuklarımız arasındaydılar. Geceye katılamayanlar da mesajları ve çiçekleri ile (Özellikle Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün kırmızı gülleri muhteşemdi) birinci yaşgünümüzü kutladılar. Tüm sanat dostlarına teşekkür ediyoruz.

Bu özel gecede Galatarasay Üniversitesi öğrencisi Doğa Kılcıoğlu’nun, bu yıl Antalya’da Altın Portakal alan kısa filmi Üç Kulaklı’nın da gösterimi yapıldı. Çok duyarlı ve etkileyici Üç Kulaklı filminin tüm kadrosuna da teşekkür sunuyoruz.

Füsun Özbilgen yönetiminde, bir yılda 2500’dan fazla haber, 4 bini aşkın fotoğraf aktı sanathaber.net’in web sayfalarından. Dünyanın her yerinden yazı ve haber ulaştıran usta kalemler ile hemen her gün yenilenen bir dergi gibi çıktık karşınıza... Her gün giderek artan sayıda tıklandı sitemiz. Günde bin ila 1500 kişi girip karıştırıyor artık sanathaber.net’i. Yani Sanathaber.net Türkiye’de yayınlanan tüm sanat dergilerinin aylık satışlarının toplamını aşan bir okunma ve izlenme sayısına (tirajına) bir yılda ulaştı..


Gazetelerin sanata yer ayırmadıkları…
Sanat ve kültür için yapılan bunca etkinliğin haberden sayılmadığı bir dönemde…
Sanat ve kültüre ayrılmış özel bir web sitesi…
Her gün her saat yenilenen internet gazetesi…
Sadece sanat ve kültür için özel bir portal…
Türkiyenin sanat ve kültür hareketlerini
Her an izleyen sanathaber.net


Aralık 2002 ‘de yayın yaşamına atıldı. Aralık 2003’de bir yaşını kutladı...

Sanathaber.net, bir yılda web dünyasında adını hızla duyuyarak, yıllardır kültür ve sanata yön veren basılı yayınların satış rakamlarından daha büyük izlenme sayısına ulaştı. Çünkü çağımızın iletişim teknolojilerini kullanıyor ve gençliğe yönelik yayın yapıyor. Çünkü hiçbir kültür ve sanat haberi arasında ayrım yapmadan hiçbir gruba bağlı olmadan bağımsız yayın yapıyor. Çünkü sanata ve kültüre ilişkin tüm haberlere aynı ölçüde yakın..

Yeni ve ortak platformumuz Salyangoz.org hakkında fazla bilgi vermiyoruz. Onu siz tıklayıp keşfedin istiyoruz. Sadece küçük bir ipucu verelim. Salyongoz Dergi’nin kapağını açmak için sağ alt köşesine tıklayın...

www.sanathaber.net
www.salyangoz.org.


Haberi Paylaşmak İçin...
Son Haberler
Barış Kerem Cesur ile Sokak Fotoğrafçılığı üzerine...
Barış Kerem Cesur ile Sokak Fotoğrafçılığı üzerine...
Rodos Şovalyelerinin kalesinde Theodorakis ’’Zorba’’sı...
Rodos Şovalyelerinin kalesinde Theodorakis ’’Zorba...
Damla Özdemir ’’Free Speech Zone’’ ile Galeri İlayda’da
Damla Özdemir ’’Free Speech Zone’’ ile Galeri İlay...
27. Akbank Caz Festivali’nin ilk konser biletleri çıktı!
27. Akbank Caz Festivali’nin ilk konser biletleri ...
London Art Gallery Bağdat Caddesi’nde açılıyor!
London Art Gallery Bağdat Caddesi’nde açılıyor!...