05.06.2018
Künye
İletişim
13.03.2017, 18:54:08

Merlyn lansman konseri Monc Live ile devam ediyor!

Merlyn’in albüm tanıtım konserlerinin ikincisi olan bu keyifli konser 15 Mart akşamı Monc Live’da.Duman ve Athena gibi grupların da prodüktörlüğünü üstlenen Levent Büyük tarafından hazırlanan ve On Air Music tarafından yayınlanan ilk albümleri “Ayağa Kalk” ile adından söz ettiren Merlyn, albüm tanıtım konserinin ikincisini 15 Mart Çarşamba günü Monc Live Suadiye’de gerçekleştirecek.

İlk albüm

Her biri iki işi bir arada yürüten hem müzisyen hem iş insanları olan Merlyn üyeleri bugüne kadar sayısız performans sergilediler ve kendileri için sadık bir dinleyici grubu yaratan ekip Ocak ayında “Ayağa Kalk” isimli ilk albümlerini çıkardılar.

Müzik yazarı Mehmet Tez tarafından “Türkçe rock güzel bir albüm kazanmış” sözleri ile duyurulan “Ayağa Kalk” adlı albüm 8 şarkıdan oluşuyor. Sözlerin tamamını Solist Muratcan yazıyor, besteler genelde grubun tüm üyelerinin katkısıyla ortaya çıkıyor. Albümün ilk klibi “Aklım Başımda Değil” adlı şarkıya çekildi.

“Grup Gibi Grup”tan Rock Gibi Rock!

Müzik yazarı Murat Beşer’in “eksikleri yok, fazlaları var” ve “grup gibi grup” cümleleri ile tanıttığı Merlyn, yıllardır kalplerindeki ilk aşkları müziğin peşinden koşmaktan hiç vazgeçmedi.

Müziğin birleştirici ve dönüştürücü misyonunu büyüleyici bulduklarını belirten Merlyn üyeleri, bu tutkularının süreçte diğer yaptıkları işlerin de önüne geçeceğine, bir gün sadece müzik yapacaklarına inanıyorlar.

Tarih: 15 Mart 2017 Çarşamba

Saat: 22.00

Adres: Suadiye Mahallesi Kazım Özalp Sk. Yalman Center C Blok No: 60 Kadıköy

Haberi Paylaşmak İçin...
Son Haberler
Barış Kerem Cesur ile Sokak Fotoğrafçılığı üzerine...
Barış Kerem Cesur ile Sokak Fotoğrafçılığı üzerine...
Rodos Şovalyelerinin kalesinde Theodorakis ’’Zorba’’sı...
Rodos Şovalyelerinin kalesinde Theodorakis ’’Zorba...
Damla Özdemir ’’Free Speech Zone’’ ile Galeri İlayda’da
Damla Özdemir ’’Free Speech Zone’’ ile Galeri İlay...
27. Akbank Caz Festivali’nin ilk konser biletleri çıktı!
27. Akbank Caz Festivali’nin ilk konser biletleri ...
London Art Gallery Bağdat Caddesi’nde açılıyor!
London Art Gallery Bağdat Caddesi’nde açılıyor!...