08.06.2018
Künye
İletişim
24.02.2004, 07:42:05 Güncelleme : 06.10.2016, 22:36:27

İşte bir yılda sanathaber.net’e omuz verenler...

Bir yıldır sizinleyiz ve bu süre içerisinde bir araya gelen o değerli isimler...

* FÜSUN ÖZBİLGEN :
SANATHABER.NET’İN SAHİBİ GENEL YAYIN MÜDÜRÜ, EDİTÖRÜ, YAZARI, İZLENİMCİSİ, WEB TASARIMCISI, HABER YERLEŞTİRİCİSİ, SAYFA YAPIMCISI, MASA ÜSTÜ YERLEŞTİRİCİSİ, MASA ÜSTÜNÜ TEMİZLEYİCİSİ, TEMİZLİKÇİSİ BULAŞIKÇISI... (www. sanathaber.net)


* CÜNEYT AYRAL: SANATHABER NET’İN GAZETECİSİ, CANLI YAYIN OTOSU, KAMERASI... BATIDAKİ TEMSİLCİSİ, HABERCİSİ, KADRO TOPLAYICISI, HABER YAZMAYANA FIRÇA ATICISI, MODA EDİTÖRÜ, FOTOĞRAF AVCISI,
(www.ayral.com)


* BİRCAN ÜNVER: NEW YORK EDİTÖRÜ, COLOMBO ROPÖRTAJCISI, IŞIK MİLLENİUM SAYFASI HAZIRLAYICISI, MECARACISI, EDEBİYAT DÜŞKÜNÜ İNTERNET AVCISI, IŞIK HIZINDAKİ HABERCİSİ, KALEMİNİ TUTAMAYIP 30 SAYFA HABER GÖNDERİCİSİ(www.lightmillenium.org)

* MİNE TÜRKİLİ: SİCİLYA TEMSİLCİSİ, MAFİA FİLMLERİ UZMANI, İTALYAN VE SİCİLYA YEMEKLERİ UZMANI, DENİZALTI İLE İTALYA’YA BULGUR TAŞITICISI, AMA BU SİTE KEŞKE ŞÖYLE OLSA BÖYLE OLSA DİYE MIZMIZLANICISI

* IŞIK ÖRSEL ANKARA TEMSİLCİSİ, MİMARI,RÖPORTAJCISI, HABER TAKİPÇİSİ
SANAT MERAKLISI, GENÇLİK TEMSİLCİSİ

* AHMET SEL: FOTOĞRAF ÇILGINI, HABERCİSİ, AMAN HAA ŞU KISMINI ÇIKARIN AMCAM BOZULMASINCISI, YANLIŞ FOTOĞRAF ALTI GİRİNCE KUDURUCUSU AMA İŞİNİ ÇOK İYİ YAPAN SAVAŞÇISI


* AYDAN ÖZ. KİTAP KURDU, OKURU, YAZARI, HALKLA İLİŞKİLERCİSİ AMA BU İŞİNİ SANATHABER NET İÇİN HİÇ YAPMAYICISI, ROPÖRTAJCISI, ARA SIRA PORTALA GİRMEYİ UNUTUCUSU

* FUAT OBUROĞLU: MÜZİK DİREKTÖRÜ, MİMARI, MÜHENDİSİ, ELEŞTİRMENİ, BEĞENMEYİCİSİ, YENİ ÖNERİLER TAŞIYICISI, ORTADAN KAYBOLUCUSU

* CANAN GÖKNİL : SAHNE EDİTÖRÜ VE YAZARI, KOSTÜM TASARIMCISI AMA YAZI YAZMAKTAN ÇABUK SIKILICISI, FIRÇA ATICISI, EN HAVALISI (www.canangoknil.com)

FATİH GÜRCAN: SANATHABER.NET SİTESİNİN PROGRAMLAYICISI, WEB EDİTÖRÜ, WEB TASARIMCISI AMA BİR TÜRLÜ YAPMAYICISI, GÜNLERCE FÜSUN ÖZBİLGEN’İ KAHREDİCİSİ, AMA YAPTIĞI SAYFANIN HIZLA AÇILMASINI SAĞLAYICISI VE FAZLACA ELİNİ SÜRMEDİĞİ HALDE TIKIR TIKIR İŞLETİCİSİ (www.microsoft.gen.tr)

İSMAİL HELVA (BNET) : SAYFANIN KAHIR ÇEKİCİSİ, EN UMULMADIK ANLARDA YIKILDIĞINDA AYAĞA KALDIRICISI, TAKİPÇİSİ (www.b-net.com.tr)

BNET YELDA BAYSAL (BNET): DERDİMİZİ ÇEKİCİ, HESAP ÇIKARICI, ŞİFRE KOYUCU, HESAP AÇICI, TAKİP EDİCİ..


Sanathaber.net
bir yıllık yayın yaşamında
NELERE İMZA ATTI ? NELERE ?

Berlinale 2003 : Film festivalinin açılışını dünyada canlı yayınla yansıtan tek site oldu.
Sanathaber.net, Arte Alman-Fransız televizyonu ve Fransız TF1 ile aynı zamanda festivali okurlarına ulaştırdı.
Dünya ve Türk internet siteleri haberi 12 saat sonra girebildiler, sanathaber.net türk basınından 36 saat önceyani anında haberi duyurdu.

Cannes... 19-23 Ocak 2003 günleri arasında Fransa'nın Cannes kentinde süren MIDEM Uluslararası Müzik Pazarı pek çok yeni ve genç sanatçının da geleceklerini aramakta oldukları bir arenaya dönüşmüştü, Sanathaber.net onların yanındaydı, seslerini resimleriyle dünyaya duyurdu...

NRJ, Fransa'da gençlerin en sevdiği radyo.
2003 Müzik ödülleri törenini canlı yayınımızda Cüneyt Ayral aktardı. Sahneye Amerikan polisi üniforması ile çıkan Anthony Kavanagh, 'Manhattan/Kabil' şarkısı ile ödül alan ikili 'Renaud - Axelle Red', ABD başkanı Bush'a ironik mesajlar yolladılar


Bircan Ünver, Sri Lanka macerasını ve Colomba'da izlediği Ulusal Dans Festivalini anlattı. Birinci yaş gününde de son bombasını patlattı. Manşette..

And Dağları’nın ezgilerini, rengarenk, kulaklıklı İnka şapkasıyla yorumlayan devrimci karizmalı Mercedes Sosa'nın konserini Nilgün Tarkan, Sanathaber.net okurları için yazdı.

Elton John'dan, Banderas'a, Broadway müzikalleri, 180 dolarlık fiyatlarına rağmen yaz gecelerinde kapalı gişe oynuyor. Banderas'ın 'Nine' müzikali Broadway'ın yıldızı. Nilgün Tarkan yazdı..


Gaudi.. Barselona’ya giderseniz, 150. doğum yıldönümü geçen yıl kutlanan ‘dahi mimar Gaudi’nin kente bıraktığı iz’leri, abideleri göreceksiniz. Fuat Oburoğlu’nun kaleminden Gaudi..

Canan Göknil kostüm tasarımının inceliklerini sanathaber.net için yazdı.


Ahmet Sel'in Afganistan fotoğrafları tablo gibi.. Ünlü sanatçımızın Avrupa'da Le Monde ve Corriere Della Sera'da yayınlanan fotoğrafları sanathaber.net'te.. Afganistan 'Bouzkachi foto - röportajı' ses getirdi.

Ankara'yı salladı, Bostancı'ya iniyor. Manhattan'da 400, Saklıkent'te 2 bin kişi Duman'landı. 'Belki Alışman Lazım' ile başarısını katlayan DUMAN grubu ile Işık Örsel, sanathaber.net için görüştü. Ari Barokas 'Ankara'da İstanbul'dan farklı bir elektrik var' diyor.

‘Elektra Kadınlar’ın yazarı Devrim Sevimay kendisi ve kitabı hakkındaki tartışmaları Aydan Öz’e anlattı. ‘Kitap biraz iç geçirmeler ve sevivermeler, samimiyet ve biraz cesaret üzerine.

Bir yılda 2500’den fazla haber, yazı ve yorum yayınlandı. 4 binden fazla fotoğraf.
Karşılaştırın.. Bir gazeteden ya da sanat dergisinden bir yılda kaç tane kültür sanat haber alabilirsiniz?

Sanathaber.net çağın teknolojisi ile ulaşıyor size. Kağıt yok, kağıt yapmak için kesilen ağaç yok. Biriktirmek için evinizde depoya da gerek yok. Tıklayın bir yıl öncesi haber gelsin masanızın üstüne..

Haberi Paylaşmak İçin...
Son Haberler
Barış Kerem Cesur ile Sokak Fotoğrafçılığı üzerine...
Barış Kerem Cesur ile Sokak Fotoğrafçılığı üzerine...
Rodos Şovalyelerinin kalesinde Theodorakis ’’Zorba’’sı...
Rodos Şovalyelerinin kalesinde Theodorakis ’’Zorba...
Damla Özdemir ’’Free Speech Zone’’ ile Galeri İlayda’da
Damla Özdemir ’’Free Speech Zone’’ ile Galeri İlay...
27. Akbank Caz Festivali’nin ilk konser biletleri çıktı!
27. Akbank Caz Festivali’nin ilk konser biletleri ...
London Art Gallery Bağdat Caddesi’nde açılıyor!
London Art Gallery Bağdat Caddesi’nde açılıyor!...