08.06.2018
Künye
İletişim
12.02.2017, 23:44:57

Hem oynayıp hem yönetecekti... ’’The Batman’’ efsanesi...

Başrolünü üstleneceği yeni Batman filmini yönetmemeye karar veren Ben Affleck’in yerini alacak isim belli oldu. Warner Bros, The Batman’i yönetmesi için Matt Reeves ile anlaşmak üzere.Yeni bir Batman filmi için hazırlıklarını sürdüren Warner Bros, yönetmen arayışında sona geldi. Filmde sevilen kahramanı canlandırmasının yanı sıra yönetmenliği de üstlenmesi beklenen Ben Afffleck'in filmi yönetmekten vazgeçmesinin ardından yeni bir yönetmen için arayışa başlayan stüdyo, Affleck'in yerini alması için Matt Reeves'te karar kıldı.

Henüz Warner Bros tarafından resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, The Batman'i yönetmesi için Matt Reeves'e teklif götürüldüğü ve iki tarafından anlaşmak üzere olduğu biliniyor. 2008 yılında vizyona giren Cloverfield ile sinema dünyasında adını duyuran Reeves, daha sonra yönettiği Let the Right One In ve Dawn of the Planet of the Apes gibi başarılı filmler ile Hollywood'un aranan yönetmenleri arasına girmeyi başardı.

Son olarak War for the Planet of the Apes'i yöneten Reeves, Ben Affleck'in ayrılmasının ardından Warner Bros'un gündemindeki isimlerin başında geliyordu. Filmi yönetmesi için adı geçen diğer isimler ise usta yönetmen Ridley Scott ve Don't Breathe ile adını duyuran Fede Alvarez'di.

Öte yandan daha önce çıkan söylentilerin aksine Warner Bros'un senaryonun son halinden memnun olduğu ve Matt Reeves'in yapacağı bazı değişikler dışında senaryoda önemli değişikliklerin yapılmayacağı belirtiliyor. 2019 yılında vizyona girmesi beklenen The Batman'in çekimlerine bu yılın sonunda başlanacak.

(donanimhaber)

Haberi Paylaşmak İçin...
Son Haberler
Barış Kerem Cesur ile Sokak Fotoğrafçılığı üzerine...
Barış Kerem Cesur ile Sokak Fotoğrafçılığı üzerine...
Rodos Şovalyelerinin kalesinde Theodorakis ’’Zorba’’sı...
Rodos Şovalyelerinin kalesinde Theodorakis ’’Zorba...
Damla Özdemir ’’Free Speech Zone’’ ile Galeri İlayda’da
Damla Özdemir ’’Free Speech Zone’’ ile Galeri İlay...
27. Akbank Caz Festivali’nin ilk konser biletleri çıktı!
27. Akbank Caz Festivali’nin ilk konser biletleri ...
London Art Gallery Bağdat Caddesi’nde açılıyor!
London Art Gallery Bağdat Caddesi’nde açılıyor!...