07.06.2018
Künye
İletişim
20.03.2017, 15:49:35 Güncelleme : 20.03.2017, 15:50:45

Emin Fındıkoğlu +12 ile büyük orkestra cazı Taşra Kabare’de!

14 kişilik etkileyici topluluk konserlerinde eşine ender rastlanan bir caz ziyafeti sunuyor...Piyanoda Emin Fındıkoğlu’nun yanı sıra Şenova Ülker, İmer Demirer gibi ünlü isimlerin bir araya geldiği Emin Fındıkoğlu +12 bu kez Taşra Kabare’de sahne alacak.

2015'de İKSV İstanbul Caz Festivali'nin Açılış Konseri için bir araya gelen Emin Fındıkoğlu +12, Nilüfer (Bursa) ve Gümüşlük (Bodrum) festivallerinde, ayrıca Selçuk, Kuşadası, Beylikdüzü ve Beyoğlu Ses Tiyatrosu’nda gerçekleşen dinletilerde geniş kitlelere çaldı.

Modern bir büyük caz orkestrası (big band) müziği sunan oluşumda trompetlerde Şenova Ülker, İmer Demirer, Barış Yazıcı, trombonlarda Işık Üstündağ, Ebru Kennington, Didem Yılmaz, saksofonlarda Meriç Demirkol, Çağdaş Oruç, Duru Tuna, Barış Ertürk, piyanoda Emin Fındıkoğlu, kontrbasta Volkan Topakoğlu, davulda Ekin Cengizkan ve vokalde Meltem Ünel yer alıyor.

26 Mart Pazar akşamı Kadıköy’de Taşra Kabare’de gerçekleşecek konserde, Emin Fındıkoğlu’nun bestelerinin yanında, yepyeni düzenlemelerini yaptığı parçalardan oluşan bir repertuvar seslendirilecek. Topluluktaki ünlü isimlerin ve kendi dallarında önde gelen birçok genç müzisyenin soloları ile gecenin parlayacağı konser saat 20:00’de başlayacak.

Kültür ve sanat yapım merkezi olarak 2015’te kurulan Taşra Kabare, Ağustos 2016'da kendi mekanına kavuştu. Kadıköy’ün en merkezi yerinde, Neşet Ömer Sokağı’nda açılan ve iki kattan oluşan Taşra Kabare, İstanbul yemek ve eğlence kültürüne yeni bir soluk getiriyor. İlk dönem kabarelerin ruhunu taşıyan vintage masalar, sandalyeler ve koltuklarla döşeli olan Kabare Katı’nda, canlı performansları keyifle dinleyebilmeniz için son teknoloji ses ve ışık sistemi yaratıldı.

Emin Fındıkoğlu +12 biletleri 30 TL’dir ve Taşra Kabare web sayfası www.tasrakabare.com bilet satıştan ve gişeden temin edilebilir.

Tarih: 26 Mart 2017 Pazar – Taşra Kabare 20:00

Adres: Neşet Ömer Sok. No. 7 Kadıköy, İstanbul

Haberi Paylaşmak İçin...
Son Haberler
Barış Kerem Cesur ile Sokak Fotoğrafçılığı üzerine...
Barış Kerem Cesur ile Sokak Fotoğrafçılığı üzerine...
Rodos Şovalyelerinin kalesinde Theodorakis ’’Zorba’’sı...
Rodos Şovalyelerinin kalesinde Theodorakis ’’Zorba...
Damla Özdemir ’’Free Speech Zone’’ ile Galeri İlayda’da
Damla Özdemir ’’Free Speech Zone’’ ile Galeri İlay...
27. Akbank Caz Festivali’nin ilk konser biletleri çıktı!
27. Akbank Caz Festivali’nin ilk konser biletleri ...
London Art Gallery Bağdat Caddesi’nde açılıyor!
London Art Gallery Bağdat Caddesi’nde açılıyor!...