08.06.2018
Künye
İletişim
14.03.2004, 11:19:41 Güncelleme : 08.08.2016, 12:08:50

Bu yıl KASDAV...

Uluslararası Festivaller Birliği (FIDOF) ve Kadıköy Belediyesi’nin desteğiyle düzenlenen ve altı senedir 10.000’e yakın liseli genci bir araya getiren KASDAV Liselerarası Müzik Yarışması finali 18 Mart’ta, Bostancı Gösteri Merkezi’nde yapılacak.

“KASDAV Liselerarası Müzik Yarışması”nın yedincisi, Alem FM’in işbirliği ve Kontörlü Bonus Kart’ın katkılarıyla 18 Mart’ta gerçekleştirilecek.

Uluslararası Festivaller Birliği (FIDOF) ve Kadıköy Belediyesi’nin desteğiyle düzenlenen ve altı senedir 10.000’e yakın liseli genci bir araya getiren müzik yarışmasının elemeleri 9-10 Mart tarihlerinde yapıldı, finali ise 18 Mart tarihinde, Bostancı Gösteri Merkezi’nde yapılacak.


En İyi Enstüman Performansı’na 16 YSK Ödülü

Toplam 12 kategoride ödüllerin dağıtılacağı yarışmada Garanti Bankası, en iyi yorumcu grup, en iyi kız ve en iyi erkek solist ile 16 YSK en iyi enstrüman dallarında birinci olan toplam 11 öğrenciye, üzerinde 100 milyon bonus yüklü Kontörlü Bonus Kart hediye edecek.

Elemelerde Günce, final günü ise Emre Altuğ’un konser performanslarıyla gençlere destek vereceği yarışmanın jürisinde Turhan Yükseler, Olcayto Ahmet Tuğsuz, Melis Sökmen, Serhat Hacıpaşalıoğlu, Seyyal Taner, Günce, Mehmet Teoman, Özkan Uğur gibi ünlü sanatçılar yer alıyor.

www.16ysk.com
Haberi Paylaşmak İçin...
Son Haberler
Barış Kerem Cesur ile Sokak Fotoğrafçılığı üzerine...
Barış Kerem Cesur ile Sokak Fotoğrafçılığı üzerine...
Rodos Şovalyelerinin kalesinde Theodorakis ’’Zorba’’sı...
Rodos Şovalyelerinin kalesinde Theodorakis ’’Zorba...
Damla Özdemir ’’Free Speech Zone’’ ile Galeri İlayda’da
Damla Özdemir ’’Free Speech Zone’’ ile Galeri İlay...
27. Akbank Caz Festivali’nin ilk konser biletleri çıktı!
27. Akbank Caz Festivali’nin ilk konser biletleri ...
London Art Gallery Bağdat Caddesi’nde açılıyor!
London Art Gallery Bağdat Caddesi’nde açılıyor!...