07.06.2018
Künye
İletişim
11.03.2017, 05:32:52

Bu pazar cazlı kahvaltıda ’’Çağıl Kaya Quartet’’ var!

Pazar günleri gerçekleştirilen ’’Cazlı Kahvaltılar’’ bu hafta Çağıl Kaya Quartet ile müzikleniyor...12 Mart pazar sabahı Yeniköy'deki Sait Halim Paşa Yalısı'nda yine eşsiz bir kahvaltıda harika bir müzik sizi bekliyor: Çağıl Kaya Quartet...


Baharın meltemiyle boğazın ışıltılı mavisinin buluştuğu noktadaki Sait Halim Paşa Yalısı’nın pazar sabahı “Cazlı Kahvaltıları” artık vazgeçilmez oldu.

İstanbul Caz Festivali, ODTÜ Caz Günleri, Ege Üniversitesi Kampüste Caz Günleri, Nardis Jazz Club gibi sayısız festival ve konserde müzikseverlerle buluşan Çağıl Kaya 12 Mart Pazar  kahvaltısında sahne alıyor.Kaya; kendi projesi "Çağıl Kaya Band" ile Türkiye'nin önde gelen caz müzisyenleri ile konserler veriyor. Çağıl Kaya’nın vokalist olarak yer aldığı Quartet’te  gitarda Eylül Biçer, Saksafonda  Tamer Temel ve Kontrbasda Matthew Hall yer alıyor.

Çağıl Kaya Quartet müziği eşliğinde güzel bir bahar sabahını kaliteli caz müziği ve son derece özenli, lezzetli kahvaltı ile geçirmek isteyenler Sait Halim Paşa Yalısı’nın tarihi atmosferinde buluşuyor.

Haberi Paylaşmak İçin...
Son Haberler
Barış Kerem Cesur ile Sokak Fotoğrafçılığı üzerine...
Barış Kerem Cesur ile Sokak Fotoğrafçılığı üzerine...
Rodos Şovalyelerinin kalesinde Theodorakis ’’Zorba’’sı...
Rodos Şovalyelerinin kalesinde Theodorakis ’’Zorba...
Damla Özdemir ’’Free Speech Zone’’ ile Galeri İlayda’da
Damla Özdemir ’’Free Speech Zone’’ ile Galeri İlay...
27. Akbank Caz Festivali’nin ilk konser biletleri çıktı!
27. Akbank Caz Festivali’nin ilk konser biletleri ...
London Art Gallery Bağdat Caddesi’nde açılıyor!
London Art Gallery Bağdat Caddesi’nde açılıyor!...