07.06.2018
Künye
İletişim
24.03.2017, 11:58:13

Boğazın en güzel noktasında Sibel Köse Quintet ile ’’Cazlı Kahvaltı’’

Sibel Köse Quintet ile 26 Mart Pazar sabahı yine muhteşem bir kahvaltı sizi bekliyor...Güzel bir bahar sabahını kaliteli caz müziği ve lezzetli kahvaltı ile geçirmek isteyenler için Sait Halim Paşa Yalısı’nın pazar sabahı “Cazlı Kahvaltıları” artık vazgeçilmez...

Boğazın ışıltılı mavisinin en özel noktasındaki Sait Halim Paşa Yalısı’nın tarihi atmosferinde Sibel Köse Quintet ve kahvaltı keyfi sizi bekliyor.

26 Mart’ta Türkiye'nin en önemli caz solistlerinden biri olan Sibel Köse sahne alıyor. Düzenli olarak önde gelen caz müzisyenlerinin eşliğinde konserler veren Köse, albümlerde yer almakta, festivallere, radyo ve TV programlarına da katılmaktadır.

Sibel Köse’nin vokalist olarak yer aldığı Quintet’te; klavyede Kürşad Deniz, saksafonda Engin Recepoğulları, kontrbasta Matthew Hall ve davulda Cem Aksel yer alıyor.

Sait Halim Paşa Yalısı’nın Executive Şefi Oktay Özgün konukları için daima çok itinayla ve sağlıklı beslenme kurallarına uygun bir kahvaltı menüsü hazırlıyor.

26 Mart Pazar sabahı ailenizle, dostlarınızla Sait Halim Paşa Yalısı’nda Sibel Köse (Quintet) ile eşsiz bir kahvaltıda güzel ve kaliteli müzikle buluşabilirsiniz.

Haberi Paylaşmak İçin...
Son Haberler
Barış Kerem Cesur ile Sokak Fotoğrafçılığı üzerine...
Barış Kerem Cesur ile Sokak Fotoğrafçılığı üzerine...
Rodos Şovalyelerinin kalesinde Theodorakis ’’Zorba’’sı...
Rodos Şovalyelerinin kalesinde Theodorakis ’’Zorba...
Damla Özdemir ’’Free Speech Zone’’ ile Galeri İlayda’da
Damla Özdemir ’’Free Speech Zone’’ ile Galeri İlay...
27. Akbank Caz Festivali’nin ilk konser biletleri çıktı!
27. Akbank Caz Festivali’nin ilk konser biletleri ...
London Art Gallery Bağdat Caddesi’nde açılıyor!
London Art Gallery Bağdat Caddesi’nde açılıyor!...