07.06.2018
Künye
İletişim
22.11.2016, 16:12:23

Aslı Erdoğan ’Yaşam Boyu Kadın Başarı Ödülü’ için aday gösterildi

Aslı Erdoğan her yıl düzenlenen ’Women Lifetime Achievement Of The Year 2016 Award’a (2016 yılı Yaşam Boyu Kadın Başarı Ödülü) için aday gösterildi.Proje Başkanı Sandra Joy "Rol modeller, özellikle cinsiyet eşitliğini geliştirmek söz konusu olduğunda insanlar için güçlü bir şekilde ilham verici olabilir. Bu anlamda, TraiCon Events Pvt Ltd sizi her yıl düzenlenen “2016 YILI YAŞAM BOYU KADIN BAŞARI ÖDÜLÜ” için aday olarak göstermektedir." şeklinde Aslı için bilgilendirme gönderdi.

Bilgilendirmede "Ödül, özellikle 'Liderlik Cinsiyet Eşitliğini Destekler' olmak üzere Kadın Güçlendirme Prensipleri’ni ileriye götürmek için başarılı kadınların attığı sağlam ve yenilikçi hareketleri takdir edici niteliktedir." deniyor.

Ayrıca ödül sahipleri, 8-9 Aralık 2016’da İstanbul’da düzenlecek olan “2016 Türkiye Kadın Güçlendirme ve Liderlik Zirvesi”nde kendi yükümlülükleriyle ilgili doğrudan konuşma imkanı bulacakları bildiriliyor, ama Aslı'nın "hukuk dışı" tutukluluğu devam ederse, ödülü alsa bile bu konuşmayı doğrudan yapamayaca; Stockholm'deki (İsveç) “Tucholsky Ödülü” töreninde olduğu gibi yerine vekaleten annesi Mine Aydostlu yapacak.

Haberi Paylaşmak İçin...
Son Haberler
Barış Kerem Cesur ile Sokak Fotoğrafçılığı üzerine...
Barış Kerem Cesur ile Sokak Fotoğrafçılığı üzerine...
Rodos Şovalyelerinin kalesinde Theodorakis ’’Zorba’’sı...
Rodos Şovalyelerinin kalesinde Theodorakis ’’Zorba...
Damla Özdemir ’’Free Speech Zone’’ ile Galeri İlayda’da
Damla Özdemir ’’Free Speech Zone’’ ile Galeri İlay...
27. Akbank Caz Festivali’nin ilk konser biletleri çıktı!
27. Akbank Caz Festivali’nin ilk konser biletleri ...
London Art Gallery Bağdat Caddesi’nde açılıyor!
London Art Gallery Bağdat Caddesi’nde açılıyor!...